Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFilipçe: Ja nga cilat qytete janë 37 të prekurit me koronavirus dhe...

Filipçe: Ja nga cilat qytete janë 37 të prekurit me koronavirus dhe 4 të vdekurit

Në 24 orët e fundit, janë kryer 464 teste dhe 37 raste të reja të Covid-19 janë regjistruar në:
– Shkup 20
– Kumanovë 3
– Shtip 1
– Tetovë 3
– Strugë 2
– Veles 1
– Ohri 2
– Gostivar 2
– Kriva Pallanka 1
– Kocani 2

4 persona vdiqën, një pacient nga Vinica (57), dy pacientë nga Ohri (77 dhe 57) dhe një nga Struga (74).

Deri më tani, në vend janë kryer gjithsej 166.356 teste covid-19.

Numri i përgjithshëm i të diagnostikuarve në vendin tonë që nga fillimi i epidemisë është 15827, numri i pacientëve të rikuperuar është 13315, numri i vdekjeve është 652 dhe aktualisht numri i rasteve aktive në vend është 1860.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments