Sunday, May 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiFestim Adili do të jetë shef shtabi në Ladorisht nga BDI

Festim Adili do të jetë shef shtabi në Ladorisht nga BDI

Festim Adili, anëtar i BDI-së në Ladorisht dhe njëkohësisht udhëheqës sektori i Ndërmarrjes Komunale në Strugë do të jetë Shef Shtabi në Ladorisht nga radhët e BDI-së.

Adili tregon se në Ladorisht do të sigurohen mbi 1000 vota për Frontin Eurpian.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments