Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderFAVORIT NE LETER,HUMBES NE FUSHE

FAVORIT NE LETER,HUMBES NE FUSHE

FAVORITET NE LETER, MPOSHTEN NE FUSHE
Perballjet ne ligen e kampioneve treguan se jo gjithmone favoritet ne leter ,fitojne ne fushe.
Arsenali ‘dermohet” ne fushen e saj nga ekipi francez,Monaco me rezultatin 1:3.Me kete fitore Monaco mund ta kete me te lehte kualifikimin per ne cerek finale sepse ndeshjen tjeter do ta zhvilloj ne fushen e saj,kesaj radhe Arsenali mysafiri i saj.Perballja tjeter ndermjet Bayer Leverkusen-it dhe Atletico Madrid-it mbaroi me rezultatin 1:0 ne favor te Leverkusenit.Por ky rezultat nuk i garanton  asgje ekipit te Leverkusenit per tu kualifikuar ne cerek finale.Por perseri ‘beteja’ne fushe tregon gjithcka.(Struga Ekspres)
Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments