Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniFatmir Mexhiti: Qeveria po na hakmerret politikisht

Fatmir Mexhiti: Qeveria po na hakmerret politikisht

Ministri i Shëndetësisë, Fatmir Mexhiti në paraqitje para mediave bashkë me ministrin e Shoqërisë Informatike dhe Administratë, Azir Aliu – bashkëpartiak, janë ankuar se në seancë qeveritare u janë refuzuar të gjitha pikat e propozuara nga ata.

Thotë se kjo është hakmarrje politike.

“Është e dukshme se nuk është në pyetje interesi publik i qytetarëve, por por hakmarrja politike”, tha Mexhiti, transmeton TV21.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments