Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiEuro-Control, është destinacioni ku duhet të regjistroni makinën tuaj (FOTO)

Euro-Control, është destinacioni ku duhet të regjistroni makinën tuaj (FOTO)

Në  Strugë, prej më shumë se 1 vit e gysëm , funksionon Euro-Control, një Qendër moderne për kontrollin teknik të automjeteve. Kjo qendër e cila ndodhet në qytetin e Strugës, vetëm disa metra larg hotel ”Apollonisë”,  solli në Strugë në praktikë një ndryshim rrënjësor të cilësisë, të lehtësimit të  procedurave dhe mbi të gjitha qasjen shembullore ndaj klientëve.Tashmë,  koha që klientët , shpenzojnë për të kryer kontrollin e detyrueshëm teknik, është e shkurtër ,dhe shërbimi nga më i mirë.Më, nuk ka nevojë, që klienti të sorrollatet në disa zyra, por, të gjitha shërbimet,  i merr në Euro Control,duke filluar nga kontrolli teknik,polisën e sigurimit ,pagesën e taksës rrugore dhe së fundi falë një marrëveshje me policinë në këtë Qendër të Kontrollit Teknik do të funksionojë edhe zyra e policisë.Pra, me pak fjalë,  Euro-Control është destinacioni  ku duhet të regjistroni makinën tuaj ,aty merrni shërbimin që meritoni.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments