Sunday, June 16, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniErald Selca: Pa integrime shqiptare nuk mund flitet për integrime euro-atlantike !

Erald Selca: Pa integrime shqiptare nuk mund flitet për integrime euro-atlantike !

Nuk mund flasim për integrime euro-atlantike etj kur nuk ka integrime ndërshqiptare ..kur ka paragjykime mure ndasi mes nesh .
Kur në vend të afrimit po largohemi me taksa në rrugë me pengesa në ekonomi të tregut etj
Po krijojmë hendeqe mes vete në vend urave ndërshqiptare e këtu nuk janë veç politikanet faktor por edhe populli që terë kohës rri duke krijuar përçarje e duke u hiqur si kozmopolitë .
Gjaku është derdhur dhe mundi i idealisteve me shekuj për bashkim dhe progresë mbarëkombëtar .
Erald Selca

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments