Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiEmocionale/ Shoqata e Mërgimtarëve të Veleshtës në Austri hap turneun e futbollit...

Emocionale/ Shoqata e Mërgimtarëve të Veleshtës në Austri hap turneun e futbollit me bluzat në kujtim të Fisnik Bekteshit-Niku (FOTO)

Sot në ora 09:30 (e diel), Shoqata e Mërgimtarëve të Veleshtës në Vjenë të Autrisë organizon turneun e vogel për futboll ku do të marrin pjesë disa ekipe.

E veçanta e këtij turneu është se me hapjen e këtij turneu ekipi nga Veleshta do të mbaj bluzat në kujtim të Fisnkik Bekteshit, gazetarit,aktivistit, ish kryetar i ansamblit “Shpresa” dhe pronarit të Radio Rrapit.

Familjarët e Fisnik Bekteshit falenderojnë Shoqatën e Mërgimtarëve të Veleshtës në Vjenë
të Austrisē për veprimin tyre në kujtim të familjarit të tyre, Fisnik Bekteshit-Niku!
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments