/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
Emin Muça nga Veleshta e Strugës dhe dy aktorë kosovarë së shpejti do të jenë pjesë e serialeve turke (FOTO)
Kulturë, Qyteti, Slider

Emin Muça nga Veleshta e Strugës dhe dy aktorë kosovarë së shpejti do të jenë pjesë e serialeve turke (FOTO)

Emin Muça nga Veleshta e Strugës dhe dy aktor të tjerë shqiptar nga Kosova do të marrin pjesë në serialet turke në ANKARA.

Arton Mazreku dhe Adnan Kastrati do jenë aktorët e serialeve turke fal bashkëpunimit me Emin Mucën qe ua mundesoi takimin me producentin dhe regjisorin e serialeve turke.

Pas disa kohësh do të shohim edhe tre aktorë shqiptar nê serialet turke,tanimê të ndjekura shumë në ekranet shqiptare dhe më gjerë.


March 19, 2021

error: Content is protected !!
Struga Ekspres