Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniEdmond Ademi, anëtar i Kryesisë Qendrore të LSDM-së

Edmond Ademi, anëtar i Kryesisë Qendrore të LSDM-së

Këshilli qendror i LSDM-së, thuhet në komunikatën e LSDM-së, njëzëri ka vendosur që Edmond Ademi të jetë anëtar i Këshillit ekzekutiv dhe i Këshillit qendror të LSDM-së.

Edhe Renata Treneska-Deskoska mbetet anëtare e Këshillit qendror, ndërsa Dime Vellkovski do kryesojë KQ- të LSDM-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments