Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaE tmerrshme: U përdhunua nga njerku, 13 vjeçarja ngelet shtatzënë (FOTO)

E tmerrshme: U përdhunua nga njerku, 13 vjeçarja ngelet shtatzënë (FOTO)

Një vajzë 13 vjeçarja ka ngelur shtatzënë dhe tani është në muajin e pestë. Mësohet se vogëlushja është abuzuar seksualisht nga njerku i saj 10 herë brenda një ditë, raporton Mirror.

Ka qenë nëna e saj ajo që ka zbuluar ngjarjen e rëndë, pasi po vinte re që barku i vogëlushes sa saj po rritej çdo ditë dhe më shumë.

Nëna e çoi vajzën menjëherë në spital, por ishte tepër vonë për të bërë një abort, pasi ajo ishte pesë muajsh shtatzënë.

Vajza e vogël, nga Peruja ka thënë se është përdhunuar në shtëpinë e saj nga njerku, gjatë kohës së pjesëtarët e tjerë të familjes nuk ishin aty.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments