Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniBora e ka mbuluar Kodrën e Diellit dhe Mavrovën (FOTO)

Bora e ka mbuluar Kodrën e Diellit dhe Mavrovën (FOTO)

Në Kodrën e Diellit dhe Mavrovë paraditën e sotme mban moti me shi dhe me borë, transmeton Express.
Në vazhdim keni foto të bëra para gjysëm ore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments