Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiE tmerrshme: Përdhunohet 21 vjeçarja nga Struga

E tmerrshme: Përdhunohet 21 vjeçarja nga Struga

48-vjeçari nga Shtipi ka kryer përdhunim ndajë një 21 vjeçare nga Struga.Veprimi i tmerrshëm ka ndodhur pranë një fshati të Kavadarcit. SPB-Shtip ka ngritur padi penale kundër Sh.D. (48) nga Shtipi për shkak të ekzistencës së bazës për dyshim për kryerjen e veprës penale “kërcënim dhe përdhunim”. Sh.D., natën ndërmjet 08.10. dhe 10 tetorit 2017, pranë një fshati në Kavadarcë, në automjetin e tij, duke përdorur forcë dhe kërcënime ka kryer një marrëdhënie seksuale me një 21 vjeçare nga Struga.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments