Wednesday, September 27, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE tmerrshme: Nëna shkon të marrë dru,kur kthehet shikon fëmijët në dhomën...

E tmerrshme: Nëna shkon të marrë dru,kur kthehet shikon fëmijët në dhomën duke u djegur

Në një aksident të tmerrshëm sonte, në fshatin Porodin të Manastirit janë djegur 2 fëmijë
Nëna e fëmijëve kishte dalë nga dhoma për të marrë dru, kur në ndërkohë nga shporedi kishte dalë një gacë që ka shkaktuar të digjet dhoma.
Nëna ka vrapuar të hapë derën kur ka dëgjuar bërtimat e dëmiut 2 vjeçar, por kur ka hapur derën, nga zjarri i madh ka qenë e pamundur të hyjë në dhomë, njofton veçer.mk

Ajo ka vrapuar tek fqinjët për të thirrur zjarrëfikësit, të cilët kanë shuar zjarrin dhe gjetën fëmijët e vegjël. një djalë 2 vjeçar dhe një vajzë 1 vjeçe.

Dyshohet se djali kishte hapur derën e furrës, me çrast ka rënë gaca në dysheme, që ka shkaktuar aksidentin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments