Tuesday, October 3, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rëndë/ Humb jetën 66-vjeçarja, tavani i bie në kokë

E rëndë/ Humb jetën 66-vjeçarja, tavani i bie në kokë

Një grua ka ndërruar jetë pasi i ka rënë një konstruksion tavani, njoftojnë nga MPB.

“Dje në ora 13:40 në policinë e Kërçovës është raportuar se S.I.(66) nga Kërçova në një shtëpi në rrugën “Ljubica Bogeska” në Kërçovë ka rënë një konstruksion tavani, e cila ka ndërruar jetë në vend.

Mjeku i Emergjencës Mjekësore ka konstatuar vdekje pa gjurmë të dukshme dhune, dhe sipas urdhrit të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerës është dërguar për autopsi”, theksojnë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments