/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
E rëndë/ E detyronte me dhunë bashkëshorten që të kryej marrëdhënie seksuale me shokun e tij, arrestohet
Maqedoni, Slider

E rëndë/ E detyronte me dhunë bashkëshorten që të kryej marrëdhënie seksuale me shokun e tij, arrestohet

Njëzet vjeçarja nga Gostivari, dje rreth orës 21 e 50 minuta, në SPB Tetovë ka denoncuar se, bashkëshorti i saj 21-vjeçar e ka kërcënuar dhe disa herë e ka detyruar me dhunë që të kryej marrëdhënie seksuale me shokun e tij, i cili pas aktit i ka dhënë shumë të caktuar të parave,transmeton TS.

Bashkëshorti i saj dhe shoku i tij 19-vjeçar nga Gostivari, për shkak të dyshimeve për involvim në këtë rast, janë privuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin policorë Gostivar.
Rasti është duke u zbardhur.

January 16, 2020

error: Content is protected !!
Struga Ekspres