Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rëndë/ 37 vjeçari e rreh nënën e tij

E rëndë/ 37 vjeçari e rreh nënën e tij

Pjesëtarë të policisë të Gostivarit, dje rreth orës 16:00 kanë arrestuar 37-vjeçarin M.R. nga një fshat i Gostivarit, i cili ishte raportuar nga nëna e tij 62-vjeçare se e kishte sulmuar fizikisht në shtëpinë e tyre familjare. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments