Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE rëndë/ 32 vjeçarja ia vjedh paratë burrit që vdes në rrugë

E rëndë/ 32 vjeçarja ia vjedh paratë burrit që vdes në rrugë

Policët nga SPB- Veles dje kanë arrestuar 32-vjeçaren R.S. nga Velesi, dyshohet se personit T.Gj. (54) ia ka marrë paratë.

Sipas kallëzimit, pasi T.Gj.pasi sëmuret, bie në tokë në lagjen “Ilindenska” para dyqaneve pranë Urës së Re në Veles dhe ka vdekur, R.S. i është afruar dhe ia ka marrë paratë, njoftoi Biljana Gjakovska, zëdhënëse e SPB- Veles.

E dyshuara është ndaluar në stacionin policor, është njoftuar prokurori publik dhe pas dokumentimit të ngjarjes kundër saj do të bëhet kallëzim përkatës, njoftuan nga MPB-ja e Velesit. T. Gj dje është sëmurë para dyqaneve afër Urës së Re në Veles, pas së cilës është thirrur Emergjenca mjekësore, e cila ka konstatuar vdekjen pa shenja dhune.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments