Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE mërkura ditë jopune në Maqedoni

E mërkura ditë jopune në Maqedoni

Dita e Alfabetit Shqip – 22 nëntori (e mërkurë), është ditë jo pune për shqiptarët në Republikën e Maqedonisë, njoftoi Ministria e Punës dhe Politikës Sociale. Njëkohësisht, Ministria qytetarëve pjesëtarë të komunitetit shqiptar ua uron Ditën e Alfabetit Shqip.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments