Kupa
Loris
Dhoma-Energy Reklamo ketu!
E fortë KF.Veleshta, e mposhti Vardarin (FOTO)
Slider, Sport

E fortë KF.Veleshta, e mposhti Vardarin (FOTO)

Ekipi K.F Veleshta fiton ekipin e Varadrin me rezultatin 2:1.

Golashënuesit e ekipit veleshtar ishin Nijaz Lena dhe Mirlind Dauti.

Fc.Veleshta me këtē sukeses që po arrin është duke rrugëtuar drejt qëllimit të saj, ngjitjes nē ligën e parë të Maqedonisë

#forcaveleshta

September 18, 2021

Struga Ekspres