Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE dhimbshme/ Një burrë hidhet nga Ura e Gurit në Vardar, shpëtohet...

E dhimbshme/ Një burrë hidhet nga Ura e Gurit në Vardar, shpëtohet dhe nxirret i gjallë

Nga shkallët nën Urën e Gurit, një burrë mëngjesin e sotëm është hedhur në lumin Vardar, i cili pas masave të marra është nxjerrë i gjallë, njofton MPB.

Sot në mëngjes rreth orës 08:30 është raportuar se një person është hedhur në lumin Vardar nga shkallët nën Urën e Gurit. Menjëherë pas marrjes së kallëzimit janë ndërmarrë masa nga zyrtarët policorë nga Qendra EVR dhe Bit-Pazar dhe nga Brigada kundër zjarrit Shkup dhe personi është nxjerrë i gjallë, njoftojnë nga MPB.

Me ndihmën e urgjencës mjekësore, personi është transportuar në Spitalin e Përgjithshëm të Qytetit “Shën Naum Ohridski”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments