Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDy të vdekur dhe shtatë të lënduar në një aksident në rrugën...

Dy të vdekur dhe shtatë të lënduar në një aksident në rrugën Koçani – Shtip

Sot (14.02.2024) në ora 12:26, ​​në rrugën Koçan – Shtip në afërsi të fshatit Çeshinovë ka ndodhur një aksident trafiku në mes të tri veturave.

Mjeku i ndihmës së shpejtë në vendin e aksidentit ka konstatuar vdekjen e dy personave, ndërsa 7 persona kanë mbetur të lënduar. Njëri nga të lënduarit është dërguar në Spitalin klinik të Shtipit, ndërsa gjashtë të tjerët në Spitalin e Koçanit.

“Këqyrja e vendit të aksidentit në prani të prokurorit publik është kryer nga ekipi inspektues i DPB Koçan

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments