Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDy gra zihen në kazino

Dy gra zihen në kazino

“Më datë 06.01.2023, në ora 16:30, është raportuar se në një kazino në rrugën ‘Dimitrie Çupovski’ në Shkup, pas një mosmarrëveshjeje të mëparshme është prishur rendi dhe qetësia publike me një konfrontim fizik të 42-vjeçares. G.T nga Kavadari dhe 23-vjeçares T.T nga Shkupi. Pas dokumentimit të plotë të rastit, do të vijojë një dorëzim përkatës”, thonë nga MPB.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments