Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDy gra kapen duke vjedhur në Strugë

Dy gra kapen duke vjedhur në Strugë

Më 25 janar 2024, në ora 14:30 në Strugë, zyrtarët policorë kanë arrestuar dy gra nga fshati Dollnen dhe Debresh i Prilepit, të moshës 40 dhe 47 vjeçare.

Janë kapur duke kryer vjedhje në një objekt komercial në rrugën “Marshall Tito” në Strugë. Gjërat e vjedhura iu gjetën dhe iu kthyen pronarit. Pas dokumentimit të plotë të ngjarjes, ndaj tyre do të bëhet kallëzim përkatës, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments