Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDramë familjare në Strugë: Burri rreh brutalisht gruan e tij

Dramë familjare në Strugë: Burri rreh brutalisht gruan e tij

Për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “dëmtime trupore gjatë dhunës në familje”, stacioni policor në Strugë ka lëshuar akuze penale kundër një qytetari nga Struga, njoftojnë nga SPB-Ohër, shkruan Struga Ekspes.
I akuzuari, veprën penale e ka kryer në datë 12 të muajit të kaluar në shtëpinë e tij në Strugë ku dhe ka shkaktuar përleshje të nxehta me bashkëshorten. Në momentin e tensionit, tani i paraqituri e ka sulmuar fizikisht, duke e goditur shpuzore te hekurt ne koke dhe ne pjese tjeter te trupit, keshtu qe i ka shkaktuar lendime trupore. Ajo, menjeherë ka kerkuar ndihmë mjeksore në spitalin e përgjithshëm në Strugë,njoftojnë nga Spb,Ohër.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments