Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDr. Fesih Shehu nga Veleshta bëhet subspecialist i kirurgjisë abdonimale

Dr. Fesih Shehu nga Veleshta bëhet subspecialist i kirurgjisë abdonimale

Nje nga kirurget abdominal me te njohur shqiptar në Maqedonine e Veriut, dr. Fesi Shehu ka shënuar edhe një arritje profesionale. Sot ai me sukses ka kaluar mbrojtjen e subspecializimit ne kirurgjine abdominale, shkruan monitor.mk.

Para komisionit ne perberje prof. dr. Nikola Jankulovski, prof. dr. Rexhep Selmani dhe prof. dr. Karaxhovski ka kaluar me rezultate te shkelqyeshme, dr. Shehu ka kaluar filtrin e fundit per te mar titullin subspecialit.

“Erdhi edhe kjo dite. Reparti i kirurgjise ne Struge fitoi edhe nje subspecialist. Urime dr. Fesih, urime edhe per repartin. Urime dhe për familjen tuaj që ju mbështeti kaq shumë. Unë jam krenar për ju si një specialist i ri, i cili kthye në Strugë, jam krenar që pata një koleg të cilit mund të llogarisja në çdo moment. Njohuritë dhe përvoja juaj i tejkalojnë të gjitha kufijtë. Është një ndjenjë e këndshme kur hasni në një problem të papritur në dhomë për të cilën keni gjithmonë të paktën tre vlerësime të mundshme. Kjo është cilësia e “MJESHTËRVE TË MËDHËNJ TË PROFESIONIT TË TYRE” Ju jeni mjeku që nisi të aplikoni laparoskopinë si një operacion minimal invaziv në të gjithë rajonin” ka shkruar dr. Nikola Duni, nje nga mjeket me pervoje me te madhe ne Struge.

Dr. Fesih Shehu aktualisht punon ne Spitalin e Struges dhe vlen si nje nder profesionistet me te medhej te fushes.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments