Thursday, May 30, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDorëhiqet kryetari i BL.Shum, Ndriçim Dauti

Dorëhiqet kryetari i BL.Shum, Ndriçim Dauti

Informim:

U bë gati më shum se një muaj që Kryetari i bashkësis lokale i fshatit Shum ka dhën dorheqje të parevokushme nga posti i Kryetarit të Bashkësis Lokale të fshatit Shum , jan kryer krejt proçesverbalet për dorheqje dhe vulat janë kthyer Komunës së Strugës për ta caktuar kryetarin e ardhshëm .

Me respekt : Ndriçim Dauti

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments