Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDo të ketë ndërprerje të furnizimit të ujit të pijshëm në Strugë

Do të ketë ndërprerje të furnizimit të ujit të pijshëm në Strugë

Të nderuar qytetarë,

Ju njoftojmë se, për shkak të temperaturave të larta dhe shmangien e problemeve gjatë furnizimit me ujë, do të ketë restrikcione (shtypje e ulët) të ujit në të gjithë territorin e komunës së Strugës, nga ora 01:00 deri në orën 06:00. Restrikcioni do të zgjasë deri në stabilizimin e gjendjes.
Faleminderit për mirëkuptimin!

Me respekt,

NP “Ujësjellës dhe Kanalizim”-Strugë

Почитувани граѓани,

Ве известуваме дека поради високите температури и за да се избегнат проблеми при водоснабдувањето, рестрикции (низок притисок) на вода ќе има на целата територија на општина Струга, од 01:00 до 06:00 часот. Ограничувањето ќе трае до стабилизирање на состојбата.
Ви благодариме на разбирањето!

Со почит,

JП „Водовод и Kанализација“ – Струга

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments