Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDo ta largojme nga puna nese nuk na voton ne

Do ta largojme nga puna nese nuk na voton ne

I’forte’ Janakieski:Do ta largojme nga puna nese nuk na voton ne

Duke publikuar bombat për të cilat Zaev thotë se zbulojnë skemat e manipulimeve zgjedhore që ka bë LSDM, dëgjohet një bisedë e ministrit Janakievski me një zyrtare.

“Thirri mësuesit dhe falënderoj që votuan për ne, por thuaju se për fitore të VMRO-së duhet të sjellin edhe nga një votë”, thuhet në instruksionet që i jep zyrtares.

Poashtu u publikua edhe një bisedë ku Jankievski porosit një zyrtar që t’i transmetojë dikujt se “do të ja verifikojmë listën dhe nëse nuk voton për ne do ta largojmë nga puna”.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments