Tuesday, May 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDjali e rreh babain e tij

Djali e rreh babain e tij

MPB ka raportuar se dje në orën 21:30 në zonën e Gazi Babës, nga ana e punonjësve të policisë nga SPB Shkupi ia kanë hequr lirinë S.B.
Për shkak se rreth orës 12:30 ka sulmuar fizikisht babanë e tij, dhe gjatë sulmit ka përdorur dhe një objekt të fortë.

Policia thotë se po merren masa për zbardhjen e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments