Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniDigjet flamuri shqiptar midis Shkupit, Tirana dhe Prishtina zyrtare heshtin

Digjet flamuri shqiptar midis Shkupit, Tirana dhe Prishtina zyrtare heshtin

Gjatë protestave të iniciativave qytetare “Tvrdokorni” dhe “Forcat e bashkuara maqedonase” është gjuajtur me gurë selia e BE-së në Shkup dhe është lënduar edhe një polic.

Por policia, njofton se protestuesit gjithashtu kanë ndezur edhe flamurin e Greqisë dhe atë të Shqipërisë por ende nuk janë identifikuar personat që e kanë bërë këtë akt.

Ndërsa, deri më tani, as Tirana zyrtare, e as Prishtina zyrtare ende nuk kanë reaguar në lidhje me këtë incident.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments