Wednesday, June 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDiaspora e Strugës mbështet fuqishëm Idri Istrefin, ja deklarata e tyre (VIDEO)

Diaspora e Strugës mbështet fuqishëm Idri Istrefin, ja deklarata e tyre (VIDEO)

Vëllezër dhe motra struganë!
Kjo është një deklaratë e Diasporës Strugane në Amerikë.

Këtë të dielë në Strugën tonë të dashur zhvillohen zgjedhjet për kryetar të Komunës.

Ne publikisht dhe krenarisht mbështesim së bashku me familjet tona, kandidatin e ASH-së, z.Idri Istrefi.

Ky është qëndrimi ynë i vendosur. Çfarë do lloj deklarate apo opinioni tjetër që bëhet në emrin tonë është gënjeshtër apo mashtrim.

Vëllezër dhe motra, Idri Istrefi do ta fitojë Strugën se Struga për të jemi ne të gjithë!
Le të votojmë Idri Istrefin! Rrethoni numrin 6 dhe Zoti e bekoftë Strugën!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments