Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaDeputeti grek dridh Parlamentin e Greqisë, “sulmon” Ministrin e Arsimit: Nuk je...

Deputeti grek dridh Parlamentin e Greqisë, “sulmon” Ministrin e Arsimit: Nuk je grek, je shqiptar! (VIDEO)

Manolis Glezos, deputeti i parlamentit grek, kishte mbajtur një fjalim, që nga grekët ishte cilësuar si nëj nga fjalimet më të fuqishme dhe i papritur.

Ai i kishte kërkuar Ministrit të Arsimit Konstantinos Arvanitopoulos, të deklarohet se a është shqiptar apo grek.

“Ke emër të huaj, nuk ke emër grek. Je Arvanitas! Shqiptar”, ishte shprehur ndër të tjera ai.

Ja video:

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments