Nabizi
Mobileri Kupa
Reklamo Ketu! Reklamo ketu!

Slider

Qyteti, Slider

Gropat pushtojne magjistralen Struge – Qafethane

Gropat u bejne ”gropen” shofereve qe udhetojne ne magjistralen Struge Qafethane Keto jane pamjet e rruges magjistrale Struge -Qafethane,keto jane gropat e krijuara qe te krijojne pershtypjen e nje vendi afrikan. Ne kete magjistrale demtohen shume makina sepse eshte e pamundur te evitojne kaq shume gropa.Por me e tmerrshmja per shoferet eshte kur udhetojne naten…

Maqedoni, Slider

Arrestohet ish shefi i policise se Gostivarit

Sonte ne oret e vona arrestohet ish shefi i policise se Gostivarit Pjesetaret e policise para pak çastesh kane  kryer bastisje ne disa lokacione ne Gostivar Mësohet se policia ka arrestuar edhe disa persona, në mesin e të cilëve edhe disa policë. Por, kjo informatë ende nuk është konfirmuar zyrtarisht. Mësojmë se aksioni nderlidhet me…

Shëndetësi, Slider

Hudhra, ilaçi i shëndetit tonë

Hudhra është përdorur shumë dekada më parë, dhe është përdorur nga të gjitha moshat. Pavarësisht erës jo të këndëshme sërish ajo mbetet një ushqim ilaç për shëndetin tonë. Studimet e kryera sugjerojnë se hudhra luan një rol efektiv kundër presionit të lartë të gjakut, sëmundjeve kardiovaskulare, kolesterolit si dhe disa llojeve të tjera të sëmundjeve….

Slider, Sport

SKA FITUES NE OLIMPIKO

Nuk ka fitues ne derbin Roma -Juventus. Roma nuk arriti qe te marre tre piket e plota per ta ”kapur” Juventusin ne tabele,por vazhdon qe te jete 9 pike me pak se Juventusi. Super goli i Tevezit e dergoi ne epersi Juventusin ne pjesen e dyte te ndeshjes ne minuten e 64 nga goditja e…

Qyteti, Slider, Uncategorized

Ja cila eshte struktura drejtuese e reformatoreve ne Zagraçan

Zagraçan, Kuvendi i Lëvizjes zgjodhi strukturat drejtuese U zhvillua sonte në Zagraçan, Kuvendi Zgjedhor i nëndegës së Lëvizjes për reforma në PDSH, kuvend ky i organizuar si pjesë e procesit të zgjedhjeve të brendshme partiake për organizimin e Kongresit të VI-të dhe të rregullt të Partisë Demokratike Shqiptare. Për Kryetar të Lëvizjes në nëndegën e…

Shqipëri, Slider

Eksplozive pa fund ne Shqiperi

Eksplozive pa fund ne Shqiperi,deshen te hedhin ne ere Edmond Kadiun bashke me makinen e tij,por ky i  fundit  per fat te mire nuk gjendej brenda makines. Makina e një biznesmeni nga Fusha Kruja ka shpërthyer mbrëmjen e sotme nga një sasi eksplozivi që i ishte vendosur. Fatmirësisht, i zoti i saj, Edmond Kadiu, nuk…

Slider, Sport

SONTE SUPER SFIDA,ROMA – JUVENTUS

Sonte luhet super derbi Roma – Juventus Juventus dhe Roma janë ndeshur 181 herë në ndeshje zyrtare: 86 fitore Juventus 51 barazime 44 fitore Roma Juve ka shënuar plot 284 gola, ndërsa Roma 192. Kujtojme qe kjo eshte java e 25 ne kampionatin italian.Juventusi prine ne tabele me 57 pike te grumbulluara,9 pike me shume…

1 2,322 2,323 2,324 2,325 2,326 2,352
Struga Ekspres