/div>
Loris
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Slider

Kosovë, Slider

VDES VAJZA DY VJECARE,PO KALONIN KUFIRIN

Fëmija nga Kosova humb jetën rrugës për në Hungari Një vajzë e mitur e moshës dyvjeçare nga komuna e Vitisë ka gjetur vdekjen në kohën kur bashkë me familjarë të saj po e kalonte ilegalisht kufirin për në Hungari. Burime nga fshati Beguncë e komunës së Vitisë kanë bërë me dije se një e mitur…

Shqipëri, Slider

SERBET DUAN TE PUSHOJNE NE SHQIPERI

SHUMË SERBË KËSAJ VERE PUSHIMET DO T’I KALOJNË NË SHQIPËRI Shumë serbë, kësaj vere kanë vendosur që pushimet e tyre t’i kalojnë në Shqipëri. Arsyeja kryesore janë çmimet e lira të ofertave turistike. Madje, sipas përfaqësuesve të agjencive turistike, në interesimin për këto oferta nuk kanë ndikuar as “droni” e as deklaratat e kryeministrit shqiptar,…

Kosovë, Slider

STUDENTET BLLOKOJNE FAKULTETIN

BLLOKOJNE HYRJET E FAKULTETEVE QE NE ORET E HERSHME TE MENGJESIT TE SOTEM Studentët e Fakultetit Teknik dhe atij të Mjekësisë kanë bllokuar hyrjet e objekteve që nga orët e hershme të mëngjesit të sotëm. Ata po protestojnë në shenjë pakënaqësie për mosrealizimin e kërkesave të tyre që kanë të bëjnë me afatet e jashtëzakonshme…

Maqedoni, Slider

SOT ‘BOMBA’ NR 4

SOT PRITET TE SHPERTHEJE ‘BOMBA’  NUMER 4 NGA KRYETARI I LSDM-SE,ZORAN ZAEV. Sipas disa  informatave jozyrtare sot ne ora 14:00 pritet te dal ne konferencen per shtyp lideri i LSDM-se,Zoran Zaev.Sot pritet shperthimi i ‘bombes’ numer 4 nga LSDM-ja. Kujtojme se nga ‘bomba’ numer 3 e publikuar nga Zoran Zaev,disa qytetar reaguan te revoltuar para…

Kosovë, Rajoni, Slider

AKSIDENTOHEN RENDE 20 EMIGRANTE

NE GJENDJE TE RENDE DISA EMIGRANTE QE KALONIN NEPER SERBI 40 persona janë lënduar, 20 prej të cilëve janë në gjendje të rëndë në aksidentin e komunikacionit që ka ndodhur në orën 5 të mëngjesit në rrugën afër fshatit Donje Krajince, rrugës për në qytetin serb të Nishit. Fjala është për një fugon me emigrantë…

Kulturë, Slider

ME NJE TJETER KENGE NE EUROVIZION

NUK DO INTERPRETOJ KENGEN ME TE CILEN U SHPALL FITUESE NE FESTIVALIN E MADH TE RADIO TELEVIZIONIT SHQIPTAR,NDRYSHOJNE GJERAT KESAJ RADHE…JA PSE… Kengetarja Elhaida Dani para pak minutash ne profilin e saj: Mendoj se eshte e drejte t’ju komunikoj personalisht vendimin e marre dhe me eshte komunikuar se fundmi. Kete vit do te perfaqesoj Shqiperine…

Maqedoni, Slider

THERET ME THIKE NJE I RI NGA TETOVA

PERLESHEN ME THIKE,LENDOHET RENDE NJE I RI NGA TETOVA Në një përleshje që ka ndodhur sonte rreth orës 19 e 30 minuta në rrugën “Dervish Carra”, është lënduar rëndë një i ri. Sipas burimeve jozyrtare nga përleshja me thika ka mbetur i lënduar rëndë 23 vjeçari S.S i cili është prerë në këmbë dhe në…

Shëndetësi, Slider

DONI TE HUMBISNI 9 KG NE MUAJ?

DONI TE HUMBISNI 9 KG NE MUAJ?JA ZGJIDHJA PER TE LARGUAR KILOGRAMET E TEPERTA NE TRUPIN TUAJ E krijuar në vitin 1939, dieta e orizit ka pasur shumë raste suksesi, pasi lidhet me një regjim disintoksikues, i cili pavarësisht emrit, ka të bëjë vetëm me konsumin e orizit, por edhe të produkteve të tjera ushqimore….

Showbiz, Shqipëri, Slider

I DUAN LEZBIKE HOMOSEKSUAL,IMORAL/E APO JETIM

ORAGANIZATORET E ”BIG BROTHER”.KANE FILLUAR REKRUTIME TE PERSONAVE QE TE AKTROJNE SI LEZBIKE,HOMOSEKSUAL,IMORALE DHE JETIM. Ditën e sotme organizatorët kanë bërë me dije datën kur do të fillojë edicioni i sivjetëm i Big Brother Albania. Sezoni i tetë i realit show do të fillojë në datën 7 mars, siç kanë njoftuar organizatorët. Burime për opozita.com…

Bota, Slider

JA KU U ZHDUK AVIONI I ”MALAYSIAN AIRLINES”

MISTERI I AVIONIT TE ”MALAYSIAN AIRLINES” ESHTE ZBARDHUR SIPAS DISA EKSPERTEVE TE KATASTROFAVE AJRORE Zhdukja e avionit të Malaysian Airlines, MH370, vazhdon të ngjallë kuriozitet. Disa ekspertë të katastrofave ajrore thonë se kanë analizuar të dhënat satelitorë dhe kanë arritur në përfundimin se dikush në kabinë e ka fluturuar avionin qëllimisht drejt Antarktidës. Avioni ka…

1 1,707 1,708 1,709 1,710 1,711 1,726
error: Content is protected !!
Struga Ekspres