/div>
Loris
Kupa
ezgif-com-add-text-2
Dhoma-Energy Reklamo ketu!

Maqedoni

Maqedoni, Slider

Arrestohet ish shefi i policise se Gostivarit

Sonte ne oret e vona arrestohet ish shefi i policise se Gostivarit Pjesetaret e policise para pak çastesh kane  kryer bastisje ne disa lokacione ne Gostivar Mësohet se policia ka arrestuar edhe disa persona, në mesin e të cilëve edhe disa policë. Por, kjo informatë ende nuk është konfirmuar zyrtarisht. Mësojmë se aksioni nderlidhet me…

Maqedoni, Slider

LEVIZJA,BESA DHE RDK-JA DUHET TE BASHKOHEN

Analistet mendojne se partitë e vogla opozitare duhet urgjentisht të bashkohen me një platforme  të përbashkët që do t’i mbështesnin mijëra qytetar të dëshpruar të Maqedonisë, në të kundërtën do të kenë fatin e Imer Selmanit dhe shumë politikanëve tjer shqiptar të cilët edhe pse kishin “apetite” të mëdha, dështuan në politik për shkak të…

Maqedoni, Slider

Revoltohet familjari i te denuarve ne rastin ”Monstra”

Pas ”bombes” nr 6 reagon Bedri Ajdari, familjar i të dënuarve në rastin “Monstra” u ka dërguar një “selam” të ashpër montuesve të këtij rasti. Ai ka komentuar informacionin e publikuara, lidhur me deklaratën e liderit të LSDM-së Zoran Zaev, i cili tha se “bombat” përmbajnë informacione edhe për procesin policoro-gjyqësor “Monstra”, si dhe për…

Maqedoni, Slider

Zaev:Edhe per ”Monstren” dhe Harun Aliun kemi argumente

Kryetari I LSDM-së Zoran Zaev, duke u përgjigjur në pyetje gazetarësh, garantoi se nuk do të kursejë as politikanët shqiptarë. Zaev tha se nëse ai i kursen, faktet për politikanët shqiptarë do t’i publikojë Mijallkovi. “Duhet të keni durim që e vërtëta e plotë të dal në shesh, hap pas hapi para opinionit. Nëse diçka…

Maqedoni, Slider

Del ne shesh ”guximi” i Stavrevskit dhe Jankullovskes

DEL NE SHESH ”GUXIMI” I STAVREVSKIT DHE JANKULLOVSKES Jankullovska dhe Stavrevski merren vesh se si të largojnë nga puna administrator apo të ulin rrogat në administratë për 5 përqind, për të shpëtuar kaosin me buxhetin. Biseda në mes Jnkullovskës dhe Stavrevskit dëgjohet se si falsifikohet i gjithë gjendja ekonomike dhe gjendja e buxhetit të shtetit….

Maqedoni, Slider

STAVREVSKI E QUAN KOPIL JANAKIEVSKIN

Nga publikimi pare i pergjimeve,biseda Stavrevski- Jankullovska Gjatë bisedës, për të cilën kryetari i LSDM-së thotë se është mes Stavrevskit dhe Jankullovskës, dëgjohet në një moment se si Stavrevski e quan “Milen”  kopil. Jankullovska e përmend Milen (me siguri Janakievskin), kurse Stavrevski thotë “ai është një ndër kopilët më të mëdhenj”. Biseda gjatë tërë kohës…

Maqedoni, Slider

U GJEND 17 VJECARJA

Nga ministria e puneve te brendshme mesojme se 17 vjecarja nga Shtipi qe u shpall e zhdukur nga i ati,u gjend sot. 17 vjecarja eshte shendoshe e mire dhe u eshte derguar prinderve te saj nga ana e policise. Ajo u largua nga shtepia dje rreth ores 15:00 dhe nuk u kthye ne shtepi gjate…

1 919 920 921 922 923 928
error: Content is protected !!
Struga Ekspres