Thursday, September 28, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBie vinçi në Kavadar, dy persona humbin jetën

Bie vinçi në Kavadar, dy persona humbin jetën

Dy persona kanë humbur jetën nga rrëzimi i një vinçi në Kavadar, ka konfirmuar MPB për MIA-n.

Informata është konfirmuar edhe nga Prokuroria Themelore Publike në Kavadar, nga ku thonë se aksidenti ka ndodhur në një lokacion ku është duke u ndërtuar një objekt.

Në vendin e aksidentit ndodhet prokurori publik, ekipi i inspektimit dhe inspektimit të punës.

Vdekjen e dy personave e ka konstatuar ekipi i ndihmës së shpejtë, ndërsa më shumë informacione priten gjatë ditës.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments