Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriBie nga kati i 5, humb jetën gruaja

Bie nga kati i 5, humb jetën gruaja

Një grua e moshuar në Tiranë ka humbur jetën pasi ka rënë nga kati i pestë i banesës ku jetonte në rrugën “Muhamet Gjollesha”.

Sipas informacioneve policore, gruaja me iniciale Z.Z., 82 vjeçe, ka rënë nga lartësia një ditë më parë. Pavarësisht ndihmës së dhënë duke e dërguar në spital, dëmtimet që ajo ka marrë ka qenë të rënda dhe e moshuara ka ndërruar jetë sapo ka mbërritur në spital, shtojnë të njëjtat burime.

Materialet për rastin u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments