Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBetohet me vdekje qe Zaevi nuk ka dosje kriminale per PDSH-ne

Betohet me vdekje qe Zaevi nuk ka dosje kriminale per PDSH-ne

Betohem me vdekje që Zoran Zaev nuk ka asnjë dosje kriminale për mua dhe bashkëpuntorët e mi është shprehur Menduh Thaçi në emisionin Mejdani në Televizionin Koha.
Thaçi shprehet që një voglush i Strumicës nuk mund të ketë dosje korruptive dhe kriminale  për mua vet sepse nuk i bejë, dhe nuk i lejoj bashkëpuntorët e mi te futen në zjarre sepse vet futem në zjarre .

A ka dosje Zoran Zaevi për rastin Monstra dhe vrasjen e Harun Aliut?

Sonte në emisionin mejdani në Televizionin Koha Kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi shprehet që Zoran Zaev nuk ka dosje për këto raste , edhe po të ketë ndonjë dëshmi nuk do ti publikojë sepse mos mendoni që Zaevi do të bëjë diçka të mirë për shqiptaret .
Zaevi nuk do të publikojë dosjet e Bdi-së sepse do ti duhet për për zgjedhje e ardhshme si partnere .

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments