Thursday, June 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBDI-Strugë: Hipokrizia e opozitës nuk ka fund

BDI-Strugë: Hipokrizia e opozitës nuk ka fund

Hipokrizia e opozitës nuk ka fund

Ata që gjoja do ndalojnë ikjen, janë duke e nxitur akoma dhe më tepër ikjen e të rinjve.

Ata që gjoja do rrisin mirëqënien e të rinjve në Strugë, janë duke luajtur rolin e ndërmjetësit për të siguruar viza pune austriake në shkëmbim të votës.

Opozitë e dashur, përderisa ju jeni duke luftuar fuqishëm për interesat tuaja personale të pangopshme, ne jemi duke punuar për të mirën e qytetit tonë dhe për të mirën e qytetarëve tanë.

Përderisa ju i nxisni të rinjtë për të ikur në Austri në këmbim të votës, ne do i ofrojmë atyre një qytet ku mund të shprehin aftësitë e tyre dhe ku mund të sigurojnë jetesën e tyre.

Ne jemi zgjidhja më e mirë për Strugën dhe struganët.

Zgjidh jetë, voto blertë!

Rretho numrin 3!

Лицемерието на опозицијата нема крај

Тие што мислаат дека ќе го прекинат емиграцијата, уште повеќе го поттикнуваат бегството на младите.

Тие што треба мислаат дека ја зголемуват го благосостојбата на младите во Струга, играат улога на посредник во обезбедувањето австриски работни визи во замена за глас.

Почитувана опозиција, додека вие енергично се борите за вашите ненаситни лични интереси, ние работиме за доброто на нашиот град и за доброто на нашите граѓани.

Додека ги охрабрувате младите да побегнат во Австрија во замена за глас, ние ќе им понудиме град каде што ќе можат да ги изразат своите вештини и каде што ќе можат да си ја обезбедат егзистенцијата.

Ние сме најдоброто решение за Струга и стружани.

Избери живот, гласај зелено!

Заокружи број 3!

BDI-Strugë

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments