Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBastoret dhe kafenete jane me te vizituarat ne Struge

Bastoret dhe kafenete jane me te vizituarat ne Struge

Bastoret dhe kafenete jane te stermbushura ne qytetin e Struges.

Me te frekuentuarat ne qytetin e Struges jane bastoret dhe kafenete qe jane te stermbushura nga qytetaret e Struges.Arsyeja eshte shume e qarte,papunesia e madhe qe ka kapluar kete qytet.Fatkeqesia me e madhe eshte  sepse shumica e te rinjve jane vizituesit me te medhenje ne keto lokacione te lartepermendura.Kudo shihen te rinjte,madje edhe neper kazinote.

Qytetareve nga qe u ka humbur shpresa per tu punesuar ne kete vend,”shpresa” e vetme per ta fatkeqesisht ka ngele ne duart e fatit,te fitojne para ne lojrat e fatit.

Struges i ka ngele vetem bukuria qe ja ka falur Zoti,ndoshta ky eshte ‘ngushellimi’ me i madh per shume qytetar te saj.Po te pyesesh te rinjte se cila eshte endrra e tyre per nje te ardhme me te mire,pergjigjja e tyre te jep shume trishtim,largimi nga ky vend do ishte zgjidhja me e mire per nje jete me te mire,te pakten do ta thote cdo i dyti person qe takon ne Struge.(Struga Ekspres)

 

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments