Thursday, September 28, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBastiset një shtëpi në një fshat të Strugës, kapet me drogë 42...

Bastiset një shtëpi në një fshat të Strugës, kapet me drogë 42 vjeçari

Bastisje në Oktis të Strugës, është gjetur drogë, një person është arrestuar

Me datë 27.02.2023, oficerë policorë nga Njësia për Punë të Brendshme Strugë ka privuar nga liria N.L.(42) nga fshati Oktis i Strugës.
Gjatë bastisjes në banesën e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Ai është ndaluar në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments