Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBashkëpunëtori i afërt ja kërkon dorëheqjen Vesel Memedit (FOTO)

Bashkëpunëtori i afërt ja kërkon dorëheqjen Vesel Memedit (FOTO)

Bashkpuntori i afërt i Vesel Memedit në RDK, Jeton Aliji publikisht kërkon dorëheqjen e Vesel Memedit pas kualicionimit me BDI ku 2 këshilltarët e Veselit votuan dhe zgjodhen këshilltarin nga BDI kryetar të Këshllit të Komunës së Gostivarit, transmeton Express.
Ai gjithashtu thotë se Veseli shkeli mbi parimet dhe principet mbi të cilat u themelua RDK-ja dhe tashmë është në shërbim të “Kryeplakut”.
Kam perkrah publikisht Vesel Memedin me shprese se ishte ne anen e te drejteve.Nuk besoja se hipokrizia politike mund te jete kaq e ulet.Kaq dem politik nuk mbahet mend te kete bere nje individ.Duhet te jape doreheqje si deputet per arsye morale sepse ato vota ja kane dhene njerez qe besonin ne dicka ndryshe e jo ne “Kryeplak”.Po cka kerkoj edhe une… Moral ne politike…

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments