Friday, June 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeRajoniBariu 12 vjeçar që ruan delet për 100 euro në muaj për...

Bariu 12 vjeçar që ruan delet për 100 euro në muaj për të ushqyer familjen

Është 12-vjeç dhe gjendet i vetëm në bjeshket më të thella në fshatin Restelicë, duke u kujdes për delet.

Djaloshi me origjinë nga fshati Borje/Kukës, punon i vetëm dhe paguhet vetëm 100 euro në muaj dhe paratë i përdor për t’u kujdesur për familjen e tij.

Realiteti i festimit: “Dita Botërore e të Rinjëve” Shqipëri 2018”, shkruan fotografi kosovar Blerim Bytyçi.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments