Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBarazon në shtëpi FC.Struga "Trim&Lum" me FC.Shkupin

Barazon në shtëpi FC.Struga “Trim&Lum” me FC.Shkupin

FC Struga “Trim&Lum” sot ka barazuar 1 me 1 në fushën e saj kundër ekipit FC.Shkupi, njofton Struga Ekspres.

FC.Shkupi ka qenë në epërsi duke fituar një penalti në minutën e 63 ku realizoi gol Serginho dhe barazoi FC.Struga “Trim&Lum” me Jahja në minutën e 72.

Që në pjesën e parë të takimit të dy ekipet luajtën me nga një lojtar më pak sepse u ndëshkuan me të kuq në minutën e 40, Jurina nga ekipi vendas dhe Tafe nga FC.Shkupi.

Ekipi strugan renditet e katërta me 7 pikë në tabelë në kuadër të ligës sē parë të futbollit në Maqedoninë e Veriut,duke fituar dy ndeshje, një barazim dhe një humbje kundër Renovës.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments