Tuesday, May 28, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBanoret e Kodres se Diellit te bllokuar nga bora (foto)

Banoret e Kodres se Diellit te bllokuar nga bora (foto)

Tetove-Ne Kodren e Diellit  jane shume familje te bllokuara, shkaku i rrugeve te papastruara nga bora dhe qe atyre u pamundeson levizjen e lire jashte shtepise se tyre.

Familjaret kerkojne ndihme nga institucionet perkatese qe te nderhyjne sa me shpejte ne zgjidhjen e ketij problemi dhe te pastrojne boren  qe tua mundesojne levizjen e lire.(Struga Ekspres)

kodra1kodra2

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments