Sunday, June 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiBanorët e Bogovicës për Struga Ekspres: Po na masakrohet mali nga prerja...

Banorët e Bogovicës për Struga Ekspres: Po na masakrohet mali nga prerja e drunjve, shteti të reagoj sa më shpejt

Udhëheqêsit e Bashkësisë Lokale të Bogovicës për Struga Ekspres shprehen të revoltuar sepse në malin e tyre po bëhet kërdi me prerjen e drunjve me masakrimin e tyre.
Ata nëpërmjet Struga Ekspres kërkojnë nga organet kompetente që të reagojnë sa më shpejtë dhe se të ndalet prerja e drunjve pa asnjë kriter dhe se duhet të mbrohet mali i Bogovicēs

Ata kërkojnë një reagim sa më të shpejtë nga organet përkatëse.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments