Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniBabë e bir ndërruan jetë pasi u qëlluan nga 60 vjeçari

Babë e bir ndërruan jetë pasi u qëlluan nga 60 vjeçari

Babë e bir kanë mbetur të vrarë nga të shtënat e djeshme në Çelopek të Tetovës. I plagosur ka mbetur edhe vëllai i tyre (xhaxhai), si dhe është plagosur edhe 60-vjeçari që ka shtënë ndaj dy personave. Familja në Chelopek erdhi nga Gjermania dhe Zvicra për pushime.

Banorët e Çellopekut kanë dëshmuar pas kamerës së “Sitel” se mes kushërinjve ka pasur një sherrë prej kohësh. I dyshuari për vrasjen e dyfishtë nuk ishte i vetmi nga familjarët që përdori armë për zgjidhjen e problemeve. Rreth 30 vjet më parë, babai i tij qëlloi edhe një burrë nga Çellopeku.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments