Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoni53 vjeçari humb jetën nga aksidenti tragjik në rrugën Negotinë-Kavadar

53 vjeçari humb jetën nga aksidenti tragjik në rrugën Negotinë-Kavadar

Nga SPB-Veles njoftojnë se ka ndodhur aksident në rrugën rajonale Negotinë-Kavadar në afërsi të vendit të quajtur “Anteni” në mes të automjetit “Ford” me targa të Negotinës të drejtuar nga S.S.(53) nga fshati Timjanik i Negotinës, një automjeti “Opel” me targa të Kavadarit i drejtuar nga P.J.(27) nga Kavadari dhe automjetit “Seat” me targa të Tetovës i drejtuar nga R.G. (27) nga Kavadari.

Nga aksidenti i komunikacionit me veturën e Shërbimit të Urgjencës Mjekësore nga Negotina, në spitalin e Kavadarit janë transportuar shoferët S.S. dhe P.J., ku është konstatuar vdekja e S.S., kurse P.J., i janë konstatuar lëndime trupore.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments