Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAutobusi ku udhëtonin nxënësit përfshihet nga flakët në rrugën Strazhë-Kërçovë

Autobusi ku udhëtonin nxënësit përfshihet nga flakët në rrugën Strazhë-Kërçovë

Më datë 12.07.2022 rreth orës 19:20 në SPB Ohër është raportuar se në rrugën Strazhë-Kërçovë ka rënë zjarri në një autobus, pronë e një agjencie turistike nga Kumanova, me të cilin janë transportuar nxënës dhe mësimdhënës.

Zjarri është shuar nga zjarrfikësja dhe nuk ka persona të lënduar.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments