Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiAsnje gjurme per Uranin...

Asnje gjurme per Uranin…

Asnje gjurme per gjetjen e Uran Kupes,truprojes se kryetarit te komunes se Struges!Familjaret vazhdimisht kerkojne ndihme nga qytetaret e saj qe te ndihmojne ne gjetjen e djalit te tyre Uran Kupa!Ata premtojne dhe shperblim per ata te cilet kane ndonje informacion rreth Uran Kupes.Vazhdimisht behet apel edhe nga komuna e Struges dhe kryetari i saj Ziadin Sela!(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments